Sušičky

řadit podle    vzestupně sestupně      Zobrazit produkt:

výrobci    AEG   Electrolux  
  Nalezeno 14 produktů  |  Zobrazeno 1-9
Kondenzační sušička prádla Energetická třída A+/A-40% Velký LCD displej Náplň prádla 8 kg Hlučnost při sušení: 66 dB Delicate Care System™ EcoFlow System – čištění pouze jednoho filtru Vnitřní osvětlení: LED vnitřní osvětlení Funkce: zpožděný start, sušení Plus, prodloužená fáze proti mačkání, zap./vyp., reverzní, start/pauza, čas, budík čas sušení v cyklu bavlna Suché do stříně: 165 min Sušička ProTex vám umožňuje sušit i choulostivé náplně se stejnými výsledky Certifkát Woolmark Blue Extra krátký 40 minutový program pro 3 kg smíšeného prádla Technologie Silent System Inteligentní snímače vlhkosti systému OptiSense zajišťují nejnižší spotřebu energie bez ohledu na náplň Rozměry: (V x Š x H) 85 x 60 x 60 cm
aeg t 76385 ah3c - doprava zdarma
MOC: 18 000,- Kč
Skladem
12 890,- Kč
Čistič praček
MOC: 235,- Kč
Na dotaz
188,- Kč
Speciální míčky do sušiček prádla 2ks Míčky používají speciálně tvarované hroty pro fyzickou eliminaci tuhosti vláken vzniklé při sušení, stejně tak změkčují prádlo bez kontaktu s toxickými chemikáliemi Modrý míček . hranaté hroty stlačují a změkčují vlákna tkanin Růžový míček . oblé hroty uvolňují vlákna a redukují nepodajnost Vědecky testováno a potvrzeno Prokazatelně změkčují vlákna tkanin Zkracují čas sušení prádla o 25 % Uhlazují záhyby a vrásky na tkaninách Omezují cupaninu tkanin Snadné použití: umístěte tyto míčky do bubnu sušičky, při použití čtyř kusů můžete dosáhnout ještě lepšího výsledku Obsah balení: 1 ks modrý míček, 1 ks růžový míček
electrolux 902979186 edball micek do sus-
MOC: 235,- Kč
Na dotaz
200,- Kč
Odvápňovací zařízení NEOCAL
MOC: 455,- Kč
Na dotaz
387,- Kč
Vonné ubrousky do sušičky
MOC: 295,- Kč
Na dotaz
246,- Kč
Bezpečnostní přívodní hadice Délka 2,5m
electrolux e2wis250a2 bezp priv had 25m
MOC: 795,- Kč
Na dotaz
593,- Kč
Vak na jemné prádlo Rozměry: 40 x 60 cm
electrolux e 4 wswb 41 vak 40x60cm
MOC: 195,- Kč
Na dotaz
167,- Kč
Tlumící podložky pod nohy pračky, 4ks Vhodné pro pračky a sušičky prádla Stabilizuje spotřebič na místě určeném a redukuje vibrace a hluk Materiál bílé PVC - průměr 70 mm NÁVOD K POUŽITÍ: Před umístěním těchto podložek pod spotřebič, vyrovnejte jeho pozici pomocí nastavitelných nožiček.
electrolux e 4 whpa01 tlum-podloz-pracky
MOC: 195,- Kč
Na dotaz
162,- Kč
7 kg prádla, kondenzační, digitální display, ProTex koncept, OptiSense, odložený start, energetická třída B, hlučnost 64 dB(A), rozměry: v x š x h 85x60x54 cm Systém OptiSense zaručuje nejvyšší energetickou účinnost bez ohledu na druh a velikost náplně Silent System suší tak, že ho téměř neslyšíte Speciální programy umožňují vytvořit specifické vhodné podmínky sušení Funkce Odložený start vám umožňují lépe si zorganizovat čas Kondenzační sušička: vlhkost zkondenzuje do nádržky na vodu, není potřebné odvádění vzduchu Textový ovládací panel v angličtině, symboly Senzorové sušení: sušička sleduje, zda stupeň vysušení prádla odpovídá nastaveným parametrům Doplňkové časové programy sušení Programy pro bavlnu: Suchá na uložení, Extra suchá, Suchá na žehlení, velmi suchá Programy na syntetiku: Suchá na uložení, Extra suchá, Suchá na žehlení Speciální programy sušení: Jemné prádlo, Jednoduché žehlení Plus, Džíny, Sportovní oděvy, Přikrývka Funkce šetrného sušení Reverzní chod bubnu rozloží oděvy a zabraňuje zamotání a mačkání Funkce Odložený start Ukazatel průběhu programu sušení: fáze proti mačkání / konec, chlazení, sušení Volitelná zvuková signalizace skončení programu Materiál bubnu: nerez Poloha a kapacita nádrže na kondenzát: levá strana panelu, 4,4 l Nožičky: 4 nastavitelné nožičky Maximální kapacita: 7,0 kg
aeg t 61270 ac
MOC: 11 000,- Kč
3 týdny
8 490,- Kč
  Nalezeno 14 produktů  |  Zobrazeno 1-9

Stává se vám často, že potřebujete usušit právě vyprané prádlo a nemáte kde? Venku prší a doma je sušák už plný? Chtěli byste si obléci svůj oblíbený svetřík, ale právě jej vytahujete vypraný z pračky? Dobrým pomocníkem v této chvíli je kvalitní sušička prádla. Pokud byste si nevěděli rady s jejím umístěním, mnohé pračky a sušičky lze pomocí mezikusu umístit na sebe.
Jaké sušičky vám nabízíme?

Už víte, jakou sušičku hledáte, nebo teprve budete vybírat? Pak se vrhněte po hlavě do naší široké nabídky. Věříme, že u nás najdete sušičku, která se vám zalíbí. Nabízíme vám tyto typy:

  • Volně stojící sušičky
    • Kondenzační – mají vlastní zásobník na kondenzát. Ten se musí buď pravidelně vylévat, anebo je možno tyto sušičky napojit přímo na odpad a už se nemusíte o nic více starat. Často je třeba toto dokoupit jako příslušenství (AEG), ale někdy jde jen o jednoduchou úpravu (MIELE).
    • Odvětrávací – vlhkost z této sušičky se odvádí nejčastěji ven z domu pomocí hadice o průměru 10-12 cm. Hadice musí být upevněna tak, aby nedocházelo ke kondenzování vlhkosti uvnitř.
  • Vestavné

Sušička s tepelným čerpadlem

V současnosti vám můžeme nabídnout také sušičku s tepelným čerpadlem. Ta využívá "obráceného“ principu chladničky. Avšak na rozdíl od chladničky (a také na rozdíl od obvyklé bubnové sušičky) sušička s tepelným čerpadlem tvoří uzavřený obvod, v němž se teplo (energie) neztrácí. Tato sušička dokáže pracovat s maximální účinností při minimálních ztrátách.

bílé zboží
INFORMACE