odvětrávací

podkategorie
řadit podle    vzestupně sestupně      Zobrazit produkt:

výrobci   
V této kategorii nejsou žádné produkty.

Odvětrávací sušičky prádla

Zde naleznete kompletní výběr z volně stojících odvětrávacích sušiček prádla. Nabízíme sušičky od renomovaných výrobců. Na výrobky poskytujeme standardní dvouletou záruku. Pokud výrobce nabízí prodlouženou záruku, tak ji nabízíme samozřejmě také. Nabízíme výrobky jen takových značek, které mají u nás na trhu tradici a není problém se zajištěním servisu či s dokoupením příslušenství nebo náhradního dílu. Doporučujeme sušičky AEG-Electrolux, Bosch,  Electrolux, Fagor, Gorenje, Zanussi, Candy, ARDO a další tradiční značky.


Vyberte si odvětrávací sušičku prádla dle Vašich představ a požadavků

vyhledávejte sušičky pomocí fultextu nebo si můžete procházení celé nabídky zúžit na nějakého výrobce. Vybírejte spotřebiče s energetickou třídou A či A+, ušetříte provozem až několik stovek ročně. U sušiček jsou většinou spotřeby větší. Většinou je energetická třída C.

Odvětrávací sušička- jak již název napovídá musí být někam odvětrávaná. Vlhkost se odvádí nejlépe ven z domu. To je zajištěno hadicí o průměru kolem 10, 12 cm .  Hadice musí být upevněna tak, aby nedocházelo ke kondenzovaní vlhkosti uvniř.

Kondenzační sušička- má vlastní zásobník na kondenzát. Ten se musí pravidelně vylévat. Ale je možno většinu těchto sušiček napojit přímo na odpad a pak se již nemusíte o kondenzát starat. Často je třeba toto dokoupit jako příslušenství (AEG), ale někdy je to jen jednoduchou úpravou (MIELE).


Nevíte si s výběrem odvětrávací sušičky rady?

Napište nám e-mail info@elektronakup.cz nebo nás kontaktujte telefonicky na 284 829 075

Navštivte náš nový obchod!

bílé zboží
INFORMACE