Doprava zboží

Doprava 

Uvedené ceny přepravy jsou pro jeden kus!! POZOR Pokud si objednáte kusů víc, tak se dopravné účtuje individuelně podle objemu, váhy a kompaktnosti produktů.


Zboží menších rozměrů - celá ČR :

Jedná se o cenu za 1 balík. Pokud je nutno zásilku rozdělit na více balíků, tak je účtován každý balík zvlášť.

Poštou (max14kg a malé rozměry) (dobírka max 29990 kč)  - 160,-Kč s DPH (výhodou je možnost vyzvednutí zásilky na poště pokud Vás nezastihne pošťák doma, doba doručení je většinou 1-3 dny od odeslání)

Poštou (14 až max20kg a malé rozměry) (dobírka max 29990 kč)  - 220,-Kč s DPH (výhodou je možnost vyzvednutí zásilky na poště pokud Vás nezastihne pošťák doma, doba doručení je většinou 1-3 dny od odeslání)

DPD (max 20kg a malé rozměry) - 160,-Kč s DPH (doporučujeme zasílat si zboží do místa, kde budete přes den k zastižení - domů, do práce - rychlé a spolehlivé, zboží je většinou doručeno do 24 hodin od odeslání)

PPL (max 20kg a malé rozměry) - 180,-Kč s DPH (doporučujeme zasílat si zboží do místa, kde budete přes den k zastižení - domů, do práce - rychlé a spolehlivé, zboží je většinou doručeno do 24 hodin od odeslání)


Zboží větších rozměrů - Praha :

Praha do objemu 0,4m3 a 100kg - 298,-Kč s DPH (pračky, myčky, sušičky, chladničky i kombinované) 

Praha do objemu 0,8m3 a 200kg - 417,-Kč s DPH (více kusů, velké chladničky - tzv. Americké, dvoudvéřové)

Praha do objem 0,8m3 a nad 200kg - 595,-Kč s DPH (více kusů)

Rozvoz po Praze zajišťujeme vlastní dopravou od 8 do 16 hodin. Pracovní den předem mezi 15 - 17 v Pátek mezi 15 - 16 hod zavoláme a upřesníme čas rozvozu (rozmezí 2 hodin).  Večerní rozvoz je možný po předchozí domluvě ve středu mezi 16 - 22 hod.

Za příplatek 298,-Kč s DPH je možno domluvit i zapojení zakoupené pračky, myčky. U vestavné myčky je poplatek za instalaci 595,-Kč s DPHZboží větších rozměrů - ČR :

Přepravní službou Toptrans - Do objemu 0,4m3 a 100kg váhy po Čechách (ne na Moravu) - 660,-Kč s DPH (pračky, myčky, sušičky, nižší chladničky apod.) Zboží většího objemu nelze tímto typem dopravy poslat.  - doručení 1-2 dny od expedice

Toptrans na Moravu do objemu 0,4m3 a 100kg váhy  750 Kč s DPH (pračky, myčky, sušičky, nižší chladničky apod.) - doručení 1-2 dny od expedice

Do objemu 0,8m3 a 200kg váhy po celé ČR - 936,-Kč s DPH (velké chladničky, více kusů apod.) - doručení 1-2 dny od expedice

O objemu nad 0,8m3 a 200kg váhy po celé ČR - 1152,-Kč s DPH - doručení 1-2 dny od expedice

O objemu nad 1,0m3 a 250kg váhy po celé ČR - 1560,-Kč s DPH - doručení 1-2 dny od expedice

Velké zásilky

Rozvoz zboží po celé České republice pro nás zajišťuje několik přepravních firem.  

Pokud jste si objednali spotřebič větších rozměrů a hmotnosti, je vhodné aby při předávání takové zásilky v místě určení byla k dispozici osoba, která řidiči pomůže zboží vyložit. Naši řidiči mají k dispozici manipulační vozíky, kterými přemisťují břemena po tvrdém a pevném podkladu.

Naši přepravci Vám předají zboží společně s potvrzeným záručním listem (při umístění v produktu, kde ho nelze vyjmout bez porušení obalu, záruční list  potvrdíme dodatečně poštou), daňovým dokladem a zboží Vám dopraví za první uzamykatelné dveře. Další manipulace po domě je již na Vaší domluvě s řidičem.

Upozorňujeme, že jste povinní zásilku - zejména její obal zkontrolovat při jejím předání řidičem. Dále ať při osobnim odběru či dodánim přepravou, vždy doporučujem zboží ohleduplně rozbalit a ihned překontrolovat. Též doporučujeme v případě mechanického poškození uchovat obaly.

V případě, že zásilka je mechanicky nebo jinak poškozena a máte pochybnosti o bezvadnosti zboží, doporučujeme takovou věc nepřebírat a vypsat s řidičem reklamační protokol. Ten má řidič vždy u sebe a Vy obdržíte jeho kopii. V takovém případě nás kontaktujte na tel. 284 829 075.

Upozorňujeme, že pokud potvrdíte převzetí na přepravní list bez výhrad, má se za to, že zásilka byla předána v pořádku a bez výhrad. Případné reklamace po převzetí zboží týkající se zjevného poškození zboží přepravou nebudou akceptovány.


Drobné zásilky

Obchodní Balík nebo Profi Balík České pošty - jde o službu, která zaručuje doručení zásilky přímo na adresu zákazníka. Odhadní termín doručení Vám předem oznámíme na e-mail nebo telefonicky (doručení 1-3dny od data expedice). Na požádání zašlem na e-mail podací číslo zásilky a odkaz na online sledování. Pokud přesto nejste v okamžiku doručení na adrese přítomni, je zásilka uložena po 5 dní na vaší (dadací) poště a můžete si ji tam buď vyzvednout, nebo si s poštou telefonicky domluvit opakované doručení.
Balíkem přepravní služby PPL - jedná se o komfortnější, ale i dražší službu nežli je pošta, doručení zásilky je ve většině případů do druhého dne (doručení 1-2dny od data expedice). Odhadní termín doručení Vám předem oznámíme na e-mail nebo telefonicky. Na požádání zašlem na e-mail podací číslo zásilky a odkaz na online sledování. Pokud přesto nejste v okamžiku doručení na adrese přítomni, pokusí se vás řidič většinou kontaktovat v opačném případě zanechá na uvedené adrese písemnou zprávu o úmyslu zásilku doručit a pokus s doručením opakuje ještě jednou následující pracovní den. 
Balíkem přepravní služby DPD - jedná se o komfortnější, ale i dražší službu nežli je pošta, doručení zásilky je ve většině případů do druhého dne (doručení 1-2dny od data expedice). Odhadní termín doručení Vám předem oznámíme na e-mail nebo telefonicky. Na požádání zašlem na e-mail podací číslo zásilky a odkaz na online sledování. Pokud přesto nejste v okamžiku doručení na adrese přítomni, pokusí se vás řidič většinou kontaktovat v opačném případě zanechá na uvedené adrese písemnou zprávu o úmyslu zásilku doručit a pokus s doručením opakuje ještě jednou následující pracovní den. 

Odvoz starých spotřebičů

Pouze v Praze a blízkém okolí při závozu nového spotřebiče 238,-Kč s DPH
Navštivte náš nový obchod!

INFORMACE
Doporučujeme: