Malý, ale výkonný drtič odpadu

Zvažujete, zda si pořídit drtič odpadu? Neváhejte. Nejenže drtič odpadu pozitivně zapůsobí na životní prostředí, ale předně vás ihned zbaví nepříjemného mokrého a rychle zahnívajícího potravinového odpadu, kterého je v kuchyni vždy nadbytek. Drtič odpad rozmělní na drobné části a ty poté společně s vodou odejdou do kanalizace.

Drtič vám pomůže s odpadky

Je tak malý, v kuchyni prakticky neviditelný, ale jeho práce je nedocenitelná. Velmi rychle si na jeho přítomnost zvyknete a za chvíli ani nebudete vědět, jak jste bez něj mohli dosud žít. Obsluha každého drtiče je velmi jednoduchá a jeho pořízení je dobrou a nenákladnou investicí do hygieny nejen vaší kuchyně. Drtič vám ušetří čas i peníze. Odpadkový koš zůstane čistý a o polovinu méně zaplněný, stejně jako popelnice.

Nelibé pachy se stanou minulostí

Znáte ty chvíle, především za horkých dní, kdy se nepříjemné pachy z odpadkových košů linou po celé domácnosti, i když odpadky vynášíte každý den? Tohle se vám s drtičem nemůže stát. Zbaví kuchyni navždy pachů, plísní, hmyzu i kazících se zbytků v koši. Při vaření můžete okamžitě likvidovat různé odřezky. Drtiče lze instalovat i do starších kuchyní. Pořiďte si drtič a přenechejte starosti s odpadky jemu.

TOP SPOTŘEBIČE

MOC:  
Naše cena: