úvodní strana > tepelná technika > spotřebiče pro vytápění

spotřebiče pro vytápění

řadit podle    vzestupně sestupně      Zobrazit produkt:

výrobci    ECG   Sencor   Stiebel Eltron/AEG-HC  
< předchozí 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 další >
  Nalezeno 168 produktů  |  Zobrazeno 64-72
Přímotopné rychlohřívače CK s tangenciálním ventilátorem jsou určeny pro občasné vytápění jednotlivých místností. Zvolenou teplotu místnosti v rozsahu od cca 0°C do +30°C je možno plynule nastavovat otočným voličem teploty. Přístroj umožňuje nastavení protizámrazové teploty. Trubkové topné těleso je zhotoveno z kvalitní teplotně odolné oceli a je opatřeno rozvodnými lamelami. Proti přehřátí je topné těleso chráněno vestavěnou tepelnou pojistkou. Konvektor má odolný kovový kryt s plastovými bočními kryty. Přístroj má bílou barvu, mřížka antracitovou RAL 7021 barvu. Ovládací prvky jsou umístěny na pravé straně přístroje. Zařízení je určeno pro trvalou montáž na stěnu. Elektrické připojení je možno provést pomocí již nainstalovaného kabelu se zástrčkou s ochranným kolíkem. El. krytí - IP 24. Odpovídá novým evropským normám EN 60335-1.
rychloohrivac stiebel eltron ck 20 s
MOC: 3 216,- Kč
Na dotaz
2 599,- Kč
Konvektory CON jsou určeny pro trvalé vytápění jednotlivých místností. Topí okamžitě a jejich provoz je absolutně bezhlučný. Mají vestavěný elektromechanický termostat a vypínače. Zvolenou teplotu místnosti v rozsahu od cca 0°C do +30°C je možno plynule nastavovat voličem teploty. Přístroj umožňuje nastavení protizámrazové teploty +7°C. Proti přehřátí je topné těleso chráněno vestavěnou tepelnou pojistkou. Trubkové topné těleso je zhotoveno z kvalitní teplotně odolné oceli a je opatřeno rozvodnými lamelami. Konvektor má odolný kovový kryt s plastovými bočními kryty. Konvektor má bílou barvu, mřížka antracitovou RAL 7021 barvu. Ovládací prvky jsou umístěny na pravé straně přístroje. Zařízení je určeno pro trvalou montáž na stěnu. Elektrické připojení je možno provést pomocí již nainstalovaného kabelu se zástrčkou s ochranným kolíkem. Provedení CON..ZS má vestavěné spínací hodiny s 24 hodinovým cyklem, nastavitelné po 15 minutách. Pomocí přepínače je možno konvektor provozovat ve stálém topném režimu nebo v režimu se spínacími hodinami.
nastenny konvektor stiebel eltron con 30 zs
MOC: 7 151,- Kč
Na dotaz
5 299,- Kč
Konvektory CON jsou určeny pro trvalé vytápění jednotlivých místností. Topí okamžitě a jejich provoz je absolutně bezhlučný. Mají vestavěný elektromechanický termostat a vypínače. Zvolenou teplotu místnosti v rozsahu od cca 0°C do +30°C je možno plynule nastavovat voličem teploty. Přístroj umožňuje nastavení protizámrazové teploty +7°C. Proti přehřátí je topné těleso chráněno vestavěnou tepelnou pojistkou. Trubkové topné těleso je zhotoveno z kvalitní teplotně odolné oceli a je opatřeno rozvodnými lamelami. Konvektor má odolný kovový kryt s plastovými bočními kryty. Konvektor má bílou barvu, mřížka antracitovou RAL 7021 barvu. Ovládací prvky jsou umístěny na pravé straně přístroje. Zařízení je určeno pro trvalou montáž na stěnu. Elektrické připojení je možno provést pomocí již nainstalovaného kabelu se zástrčkou s ochranným kolíkem. Odpovídá novým evropským normám EN 60335-1. Provedení CON..ZS má vestavěné spínací hodiny s 24 hodinovým cyklem, nastavitelné po 15 minutách. Pomocí přepínače je možno konvektor provozovat ve stálém topném režimu nebo v režimu se spínacími hodinami.
nastenny konvektor stiebel eltron con 15 zs
MOC: 5 627,- Kč
Na dotaz
4 199,- Kč
Konvektory CON jsou určeny pro trvalé vytápění jednotlivých místností. Topí okamžitě a jejich provoz je absolutně bezhlučný. Mají vestavěný elektromechanický termostat a vypínače. Zvolenou teplotu místnosti v rozsahu od cca 0°C do +30°C je možno plynule nastavovat voličem teploty. Přístroj umožňuje nastavení protizámrazové teploty +7°C. Proti přehřátí je topné těleso chráněno vestavěnou tepelnou pojistkou. Trubkové topné těleso je zhotoveno z kvalitní teplotně odolné oceli a je opatřeno rozvodnými lamelami. Konvektor má odolný kovový kryt s plastovými bočními kryty. Konvektor má bílou barvu, mřížka antracitovou RAL 7021 barvu. Ovládací prvky jsou umístěny na pravé straně přístroje. Zařízení je určeno pro trvalou montáž na stěnu. Elektrické připojení je možno provést pomocí již nainstalovaného kabelu se zástrčkou s ochranným kolíkem. K přístroji je možno objednat jako zvláštní příslušenství držák ručníků. Odpovídá novým evropským normám EN 60335-1.
nastenny konvektor stiebel eltron con 30 s
MOC: 6 111,- Kč
Na dotaz
4 499,- Kč
Konvektory CON jsou určeny pro trvalé vytápění jednotlivých místností. Topí okamžitě a jejich provoz je absolutně bezhlučný. Mají vestavěný elektromechanický termostat a vypínač. Zvolenou teplotu místnosti v rozsahu od cca 0°C do +30°C je možno plynule nastavovat voličem teploty. Přístroj umožňuje nastavení protizámrazové teploty +7°C. Proti přehřátí je topné těleso chráněno vestavěnou tepelnou pojistkou. Trubkové topné těleso je zhotoveno z kvalitní teplotně odolné oceli a je opatřeno rozvodnými lamelami. Konvektor má odolný kovový kryt s plastovými bočními kryty. Konvektor má bílou barvu, mřížka antracitovou RAL 7021 barvu. Ovládací prvky jsou umístěny na pravé straně přístroje. Zařízení je určeno pro trvalou montáž na stěnu. Elektrické připojení je možno provést pomocí již nainstalovaného kabelu se zástrčkou s ochranným kolíkem.
nastenny konvektor stiebel eltron con 20 s
MOC: 4 949,- Kč
Na dotaz
3 599,- Kč
Konvektory CON jsou určeny pro trvalé vytápění jednotlivých místností. Topí okamžitě a jejich provoz je absolutně bezhlučný. Mají vestavěný elektromechanický termostat a vypínač. Zvolenou teplotu místnosti v rozsahu od cca 0°C do +30°C je možno plynule nastavovat voličem teploty. Přístroj umožňuje nastavení protizámrazové teploty +7°C. Proti přehřátí je topné těleso chráněno vestavěnou tepelnou pojistkou. Trubkové topné těleso je zhotoveno z kvalitní teplotně odolné oceli a je opatřeno rozvodnými lamelami. Konvektor má odolný kovový kryt s plastovými bočními kryty. Konvektor má bílou barvu, mřížka antracitovou RAL 7021 barvu. Ovládací prvky jsou umístěny na pravé straně přístroje. Zařízení je určeno pro trvalou montáž na stěnu. Elektrické připojení je možno provést pomocí již nainstalovaného kabelu se zástrčkou s ochranným kolíkem. K přístroji je možno objednat jako zvláštní příslušenství držák ručníků. Odpovídá novým evropským normám EN 60335-1.
nastenny konvektor stiebel eltron con 15 s
MOC: 4 574,- Kč
Na dotaz
3 399,- Kč
Nástěnná plochá akumulační kamna s elektronickou regulací nabíjení a sériově vestavěnými topnými tělesy
akumulacni kamna stiebel eltron etw 300
MOC: 25 967,- Kč
Na dotaz
19 259,- Kč
Zásobníky tepla konstrukční řady ETS jsou koncipovány pro vysoké výkony na nejmenším prostoru. Kvalitní technologie tepelné izolace umožňuje značnou akumulaci tepla. Ta zajistí, že topení zahřeje vzduch, jakmile to bude třeba. Vysoce účinné jádro akumulátoru uchovává k okamžitému použití kapacity, potřebné k vytápění. Připojený regulátor teploty v místnosti se aktivuje, pokud dojde k poklesu teploty pod požadovanou úroveň. Ventilátor potom začne téměř bezhlučně vhánět příjemné teplo do celého prostoru. Výdej tepla může být aktivován buď ručně nebo centrálně pomocí tepelného regulátoru. Kryt zařízení ETS je proveden z lakovaného ocelového plechu. Díky kompaktní konstrukci šetří zásobník tepla místo a jeho montáž a servis jsou velmi snadné. Příkon 2,0/ kW Schopnost akumulace tepla 48 - 59% Vláknové sítko v kanálu sání vzduchu Univerzální elektronický regulátor topení
akumulacni kamna stiebel eltron ets 200
MOC: 19 396,- Kč
Na dotaz
14 999,- Kč
Nástěnná plochá akumulační kamna s elektronickou regulací nabíjení a sériově vestavěnými topnými tělesy
akumulacni kamna stiebel eltron etw 240
MOC: 23 946,- Kč
Na dotaz
18 499,- Kč
< předchozí 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 další >
  Nalezeno 168 produktů  |  Zobrazeno 64-72

Spotřebiče pro vytápění

Zde je široký sortiment olejových radiátorů, rychloohřívačů, přenosných a nástěnných konvektorů pro vytápění obytných místností a kanceláří. Pokud chcete jen zabránit zamrznutí vody v trubkách a udržet v místnosti kolem 0°C máme v nabídce několik Protizámrazových ochran.  Akumulační kamna také ještě ve vytápění zdaleka neřekla poslední slovo. V nabídce je široký výběr standardních i závěsných akumulačních kamen a regulátorů. Nabízíme sortiment značek AEG, Stiebel Eltron, Emco, ETA, Solac, Sencor, Concept a další.

Vyberte si spotřebič pro vytápění dle Vašich představ a požadavků

vyhledávejte spotřebič pro vytápění pomocí fultextu nebo si můžete procházení celé nabídky zúžit na nějakého výrobce.  Správně navržený spotřebič pro vytápění je důležitou součástí každé domácnosti.


Nevíte si s výběrem spotřebiče pro vytápění rady?

Napište nám e-mail info@elektronakup.cz nebo nás kontaktujte telefonicky na 284 829 075.