vestavné

podkategorie
řadit podle    vzestupně sestupně      Zobrazit produkt:

výrobci    AEG   Electrolux  
  Nalezeno 1 produktů  |  Zobrazeno 1-1
pračka se sušičkou-vestavba račka se sušičkou Kapacita praní 7 kg Kapacita sušení 4 kg Maximální počet otáček 1400 ot/min Energetická třída B Třída účinnosti praní A Hlučnost při praní 56 dB Hlučnost při odstřeďování 74 dB Hlučnost při sušení 62 dB Spotřeba vody praní 49 l Spotřeba vody při praní a sušení 99 l Spotřeba elektrické energie při praní 1,05 kWh Spotřeba elektrické energie při praní a sušení 5,67 kWh
aeg l 61470 wdbi - 5 let zaruka - doprava zdarma
MOC: 27 047,- Kč
24 hodin
22 990,- Kč
  Nalezeno 1 produktů  |  Zobrazeno 1-1

Pračky vestavné

Zde naleznete kompletní výběr z vestavných praček. Nabízíme tyto pračky od renomovaných výrobců. Na výrobky poskytujeme standardní dvouletou záruku. Pokud výrobce nabízí prodlouženou záruku, tak ji nabízíme samozřejmě také. Nabízíme výrobky jen takových značek, které mají u nás na trhu tradici a není problém se zajištěním servisu či s dokoupením příslušenství nebo náhradního dílu. Doporučujeme značky AEG-Electrolux, Electrolux, Zanussi, Candy, ARDO a další tradiční značky.


Vyberte si vestavnou pračku dle Vašich představ a požadavků

vyhledávejte pračky pomocí fultextu nebo si můžete procházení celé nabídky zúžit na nějakého výrobce. Vybírejte spotřebiče s energetickou třídou A či A+, ušetříte provozem až několik sto korun ročně.


Nevíte si s výběrem pračky rady?

Napište nám e-mail nebo nás kontaktujte telefonicky na 284 829 075. Ideální řešení při umístění pračky do kuchyňské linky. Je to obdobné jako u vestané myčky. Na první pohled není vidět, že je tam umístěn spotřebič. Nenarušuje to vzhled kuchyně.

Navštivte náš nový obchod!

bílé zboží
INFORMACE